"mariusz minutę temu
Życzę Ci w 2014r więcej dystansu do życia, siebie i nie jest to z mojej strony sarkazm. Piszę sobie ze swoimi dziećmi od świąt, jest fajnie i tylko to się liczy, a nie ąę.
"Ze Stachuru" kiedyś pisałem "pracę....", więc doskonale Go znam, Fabula Rasa to kultowa rzecz, dzięki :)"
mam w szczerym poważaniu, co pisałeś i kiedy oraz jakie to wywołało zamieszanie na świecie - swoje życzenia wsadź tam, gdzie większość ludzi ma np. panujący system
ja tylko apeluję do nienadużywania pobytu na forum poprzez infantylne zdrobnienia
nazw własnych przy użyciu kretyńskiego "kochany", szukasz miłości w sieci(?), to pomyliłeś strony, Wywrota to serwis literacki, a nie randkowy...
Życzę Ci w 2014r więcej dystansu do życia, siebie i nie jest to z mojej strony sarkazm. Piszę sobie ze swoimi dziećmi od świąt, jest fajnie i tylko to się liczy, a nie ąę.
"Ze Stachury" kiedyś pisałem "pracę....", więc doskonale Go znam, Fabula Rasa to kultowa rzecz, dzięki :)
"Jeżeli coś dotyka cię, znaczy: dotyczy cię. Jeżeliby nie dotyczyło cię - nie dotykałoby cię, nie zrażało, nie obrażało, nie drażniło, nie kuło, nie raniło. Jeżeli bronisz się, znaczy: czujesz się atakowany. Jeżeli czujesz się atakowany, znaczy: jesteś celnie trafiony. Miej to na uwadze."
Edwardzik Stachura
„Pochyl się nad sobą. I pochyl się w sobie. I dowiedz się teraz od siebie, co jest obłędem… Obłędem jest udawać, że jest się kimś innym niż tym, którym jest się… Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich… Obłędem jest przymykać powieki na to, co skacze do oczu, żeby być zobaczone… Obłędem jest być nieprawym, będąc prawym ciałem obdarzonym, albowiem ciało każde jest prawe… Obłędem jest głosić rzeczy, przez siebie samego nie odkryte i dlatego nieoczywiste, dlatego nieszczęsne… Obłędem jest nie liczyć się z drugim człowiekiem… .”
bez komętaża"
Życzę Ci w 2014r więcej dystansu do życia, siebie i nie jest to z mojej strony sarkazm. Piszę sobie ze swoimi dziećmi od świąt, jest fajnie i tylko to się liczy, a nie ąę.
"Ze Stachuru" kiedyś pisałem "pracę....", więc doskonale Go znam, Fabula Rasa to kultowa rzecz, dzięki :)"
mam w szczerym poważaniu, co pisałeś i kiedy oraz jakie to wywołało zamieszanie na świecie - swoje życzenia wsadź tam, gdzie większość ludzi ma np. panujący system
ja tylko apeluję do nienadużywania pobytu na forum poprzez infantylne zdrobnienia
nazw własnych przy użyciu kretyńskiego "kochany", szukasz miłości w sieci(?), to pomyliłeś strony, Wywrota to serwis literacki, a nie randkowy...
"Ze Stachury" kiedyś pisałem "pracę....", więc doskonale Go znam, Fabula Rasa to kultowa rzecz, dzięki :)
Mithriluś"
gęsi nie wypasaliśmy zatem nick pisz poprawnie i nie rżnij pajaca większego niż jesteś
następny wierszyk, napiszę znowu przy kolacji
(...)
Edwardzik Stachura"
.......................................rozumiem, że z tetrą na dupie piłeś z Nim brudzia
a zacytowany przeze mnie fragment tyczy się twojej obecności - dwa dni=13 tekstów
(wątpliwego gatunku)
Edwardzik Stachura
E. Stachura "Msza Wędrującego" cz.7