Literatura

Cyryl Rosji się wściekł (opowiadanie)

Krzysztof Kowalski.

Cyryl Rosji się wściekł wystraszył się, że homoseksualiści mogą obalić kościół w Rosji i odsunąć ludzi od Boga, Ukraina przez to teraz cierpi. Czy jest to jednak realne, aby  homoseksualiści mogli obalić kościół w Rosji uznałbym to za mało prawdopodobne, jednak, kiedy spojrzymy na Polskę za poprzednich rządów PO i rządów Biedronia to toczyła się  ogromna walka przeciwko kościołowi. Co prawda homoseksualiści przy pomocy zagranicznych mediów w Polsce takich jak np.; Onet i innych udało im się tylko osłabić kościół w Polsce i wielu kapłanów zrezygnowało z posługi lecz kościół dalej istnieje. Gdy rządy objęły PIS  sytuacja w Polsce się uspokoiła, lecz gdyby dalej rządziły poprzednie władze nie wiadomo jakby to dzisiaj wszystko wyglądało. Homoseksualizm się rozwijał i wszystko było w porządku, kiedy jednak zapragnęli zalegalizować te nowe zmiany i nowe życie na ziemi i wytoczyli wojnę różnym strukturom społecznym Europa zaczęła przewracać się do góry nogami wielu uległo inni się jeszcze bronią.  Kiedy np.; Piróg powiedział, że przyjechał do Rosji, aby promować homoseksualizm to postawiono Rosję w stan gotowości najwyższego zagrożenia czyli brali to bardzo na poważnie bali się tych nowych poglądów. Gdyby świat muzułmański się dowiedział, że homoseksualiści chcą usunąć wiarę z życia publicznego w krajach Europy i całego świata do dopiero by się rozpaliło w emocjach.  Polska przeżyła ciężki bój z homoseksualistami, przeżyła ciężkie chwile co dalej będzie tego nikt nie wie lecz wiemy, że ani homoseksualiści nie odpuszczą nigdy ani np.; Rosyjski kościół więc nic dobrego to nie wróży. Homoseksualiści to ludzie żyjący wśród nas w różnych warstwach społecznych 30 lat podsuwano młodym ludziom pornografię i przez 30 lat próbowano w ten sposób nakłonić młodych ludzi do homoseksualizmu i legalizacji tego innego nowego życia na ziemi a po co to kiedyś wam o tym opowiem w jakim celu tak postąpiono.


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
Krzysztof Kowalski.
Krzysztof Kowalski. 15 maja 2022, 00:10
Andrzej Feret Cyryl i kościół rosyjski uważa, że Europa zachodnia jest zdemoralizowana i stacza się na dno i boją się homoseksualizmu, który uważają, że im zagraża. Jeżeli homoseksualiści chcą tworzyć jakieś formy życia to jedni będą temu przeciwni inni nie, ale jeżeli będą walczyć z jakaś organizacją np; z chrześcijanami ,albo np; jakimś kościołem to wtedy różnie to może wyglądać. Nigdy jednak podziały ludzi nie powinny prowadzić do wojen na ziemi ani do tego, aby ludzie tracili życie takie wydarzenia nie powinny nigdy mieć miejsca.
15 maja 2022, 01:37
nie wyrzucaj moich komentarzy, bo się traci moja wypowiedź.
Krzysztof Kowalski.
Krzysztof Kowalski. 15 maja 2022, 06:01
Andrzej Feret Wyrzuciłem twoje komentarze bo ty za bardzo się denerwujesz. ja tylko napisałem, że w Rosji się boją homoseksualizmu i że w Polsce homoseksualiści walczyli z kościołem za poprzednich rządów a ja nikogo nie obwiniam tak jak ty. Jeżeli się okaże, że np; Rosja rozwali Ukrainę z powodu homoseksualizmu, który uważają, że im zagraża to chyba warto o tym wiedzieć. Ty myślisz, że Bóg by chciał z ciebie zrobić kobietę, Bóg jednak takich rzeczy nie robi tylko to sami ludzie, kiedy błądzą na ziemi myli im się prawidłowe myślenie i nie potrafią tego określić kim tak naprawdę są. Dlatego musisz zrozumieć, że ja nikogo nie obwiniam tylko opisuję co się dzieje i jakie są tego później skutki. Ty atakujesz i obwiniasz tego kto ci się podoba i myślisz że jesteś aniołem, który uważa, że ma rację, jak chcesz wrzucać komentarze to rób to kulturalnie i nie obwiniaj za swoje niepowodzenia innych i bez nienawiści.
15 maja 2022, 14:59
To jednak robi Bóg: Rz 1, 24 - 28. Twoje słowa są niepoprawne. Nie rozumiesz. Proszę przeczytać Wj 4, 1 -31 z akcentem na Wj 4, 24 - 26. Gejów nie przynosi bocian, tylko Bóg. Są niszczeni od dziecka - mnie to robią całe życie.
15 maja 2022, 15:00
Poezja Emily Dickinson jest anty-genderowa.
15 maja 2022, 15:02
Proszę zobaczyć tłumaczenia wierszy Emily:

www.facebook.com/andrzej.feret.56/posts/5525664262…
15 maja 2022, 15:08
Poezja Emily Dickinson to poezja anty genderowa. Barańczak źle tłumaczy jej wiersze. To samo dotyczy fizyki, fizycy źle tłumaczą poezję Wszechświata, czyli fizykę - ukryli stałe fizyczne od 1900 r. - są za to nagradzani Nagrodami Nobla, i mamy dziadostwo, tak samo poezję Emily ukrył Barańczak, jego tłumaczenia to nie to. !!!!!

***(bukiet kwiatów polnych CI)

Mamy do czynienia ze złym tłumaczeniem poezji zagranicznej,
Emily Dickinson (445), w innych (polskich) wydaniach to (613):

They shut me up in Prose – (445)
BY EMILY DICKINSON

They shut* me up in Prose –
As when a little Girl
They put me in the Closet* –
Because they liked me “still” –

Still! Could themself have peeped –
And seen my Brain – go round –
They might as wise have lodged a Bird
For Treason – in the Pound –

Himself has but to will
And easy as a Star
Look down opon Captivity –
And laugh – No more have I –


613 'Zatrzaskują mnie w prozie' Emily Dickinson, tłumaczenie Stanisław Barańczak

Zatrzaskują* mnie w Prozie -
Tak jak - gdy byłam mała -
Zamykali w Komórce* -
Abym "cicho siedziała" -

Siedziała! Gdyby widzieli
Wir Myśli - rwących się w Przestrzeń -
Podobnie mogliby Ptaka
Zamknąć - za Zdradę - w Areszcie -
Ptak - dosyć, że zapragnie -

A już - od Gwiazdy prędzej -
Wzbija się ponad Niewolę -
I mnie nie potrzeba więcej -

613 'Zamknęli mnie w prozie' Emily Dickinson, tłumaczenie Andrzej Feret

Zamknęli* mnie w prozie –
Jak wtedy, gdy mała dziewczynka
Wsadzili mnie do Szafy* –
Ponieważ [oni] lubili mnie „nadal” –

Nadal! Czyż samych siebie podglądani –
I widziany mój Mózg – chodzić w kółko –
Mogliby równie tak mądrze schronić Ptaka
Za zdradę – w funcie –

Sam musi tylko chcieć
Tudzież łatwo jak gwiazda
Spójrz w dół na opcję Niewola –
I śmiej się – nie bardziej więcej czyż ja –

* odniesienie do współczesnej polityki „ty gej” w gender


Andrzej Feret
15 maja 2022, 15:29
Proszę zostawić moje komentarze w sprawie fizyki.
15 maja 2022, 15:44
W sprawie seksu w Biblii jest sporo, ale aby zrozumieć temat seksu, należy zostawić polskie tłumaczenia Biblii - są plagiatem, tłumaczeniem z greki, a przetłumaczyć dokładnie Biblię hebrajską.

Kościół robi Boga z Biblii greckiej, a w Biblii hebrajskiej nie ma rzeczownika własnego "Bóg", jest natomiast w Biblii greckiej - Teos, - tłumacze bibliści podstawiają pod imię Elohim "Bóg-Teos" a pod imię Jahwe "Pan", to plagiat a nie tłumaczenie.

Elohim i Jahwe nie są Bogiem. Biblia nie mówi o Bogu ale o Elohim i o Jahwe - to tylko Bóg Żydów. Trzeba to rozumieć. Np. Elohim w Biblii hebrajskiej raz mówi jako kobieta, a w innych miejscach mówi jako mężczyzna. Warto tekst hebrajski dokładnie przetłumaczyć i być niezależnym od Kościoła.

W Biblii jest seks, homoseksualizm, i tłumaczone jest kto za tym stoi i jak się to wykonuje. Np. należy połączyć odpowiednimi księgami w Biblii: Melhizedek, Sodoma, Abraham, ludzie.
15 maja 2022, 15:50
Dlatego należy przetłumaczyć Biblię hebrajską i nie przejmować się nauczaniem Kościoła, Kościół daje Boga z Biblii na siłę, - W BIBLII nie ma BOGA - to tylko Elohim i Jahwe. Kościół dający Boga (z Biblii) jest po prostu zwykłym historycznym plagiatorem. To oszuści.
15 maja 2022, 16:11
W języku hebrajskim do dziś nie ma rzeczownika własnego "Bóg", do dziś! To zapewne jedyny taki język na świecie.
Krzysztof Kowalski.
Krzysztof Kowalski. 15 maja 2022, 20:08
Andrzej Feret To co w biblii pisze, albo w co kto wierzy nie ma to nic wspólnego z wydarzeniami, które obecnie występują na ziemi. Jeżeli np; homoseksualiści będą walczyli z rosyjskim kościołem a on poczuje się zagrożony to będą ginęli ludzie na Ukrainie i może w innych krajach. Skoro ktoś się boi homoseksualistów to znaczy, że musi mieć do tego jakieś podstawy. Ty piszesz, że Bóg wszystkich stworzył, Bóg stworzył ludzi a ludzie na ziemi stają się nazistami i tworzą inne ugrupowania na ziemi, kiedy ulegają złu i życiu w grzechu.
Aktywista
Aktywista 15 maja 2022, 22:30
Zlikwidowali rodzimy przemysł. aby pozbawić kraj konkurencyjnosci. Zasypali rynek chinskim badziewiem i zachodnim towarem. Istny cud, jak okradany narod pomagał zlodziejom rozkraśc majatek narodowy, wybierajac niezmienna bande oszustow. Od 33 lat rzadzi tutaj garstka okupantow: ludzie dawnego KOR do spolki z przechrzczonymi poststalinowcami.
Dorobek Edwarda Gierka - przyśpieszona industrializacja, modernizacja gospodarki, 15 elektrowni ielektrocieplowni, wzrost pkb na dekadę 180% w stosunku do 1970 roku. ( dlug zagraniczny (ok 23 mld$ )
Dorobek ekipy Jaroslawa K przez 7 lat rzadow. - 0 nowych fabryk, 0 nowych elektrowni, 0 modernizacji, 0 autostrad, 0 nowych portów ( ok. 200 mld $ dlugu zagranicznego panstwa, najwiekszy wzrost inflacji od 24 lat ).
Jasno widac kto był budowniczym Polski, a kto jest skończonym palantem, patalachą , nieudacznikiem, zdrajca ,slugusem POLIN.
16 maja 2022, 15:54
Panie Krzysztofie:

na świecie, to znaczy na plancie Ziemia, są takie istoty żyjące:

Ludzie,
Zwierzęta (Jahwe nazywa to bydłem),
Ptaki,
Ryby.

i Żydzi …


Czy rozumiesz, Panie Krzysztofie, co napisałem?

Proszę zobaczyć do:

Facebook: www.facebook.com/photo/?fbid=543312090465479&set=a…


To nie opiera się na wierze, to ontologia.
Usunięto 17 komentarzy
przysłano: 14 maja 2022 (historia)

Inne teksty autora

Wojna konflikty i zagubienie
Krzysztof Kowalski.
Drogą do gwiazd
Krzysztof Kowalski.
Wśród gwiazd
Krzysztof Kowalski.
Objawienia fatimskie
Krzysztof Kowalski.
Zło podzieliło ludzi na ziemi
Krzysztof Kowalski.
Wolność i pragnienie człowieka
Krzysztof Kowalski.
Droga przeznaczenia
Krzysztof Kowalski.
więcej tekstów »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca