Operacja północ

Krzysztof Kowalski

 Kiedy nadszedł wieczór rozpoczęto ,,operację północ''. Służby specjalne Unii Europejskiej, wszystkich naszych krajów Europy, kiedy zauważyły, że sytuacja stała się krytyczna, wywieźli ludzi u władzy i wszystkich polityków zarządzających krajami Europy na wyspę do domu psychiatrycznego. Następnego dnia, gdy społeczeństwa Unii Europejskiej całej Europy, gdy się obudziły, zobaczyły wtedy całkiem inny świat, nie było już wojen, nie było konfliktów i podziałów, nie było demoralizacji, bez polityków i ludzi u władzy zarządzającymi wcześniej naszymi krajami, złapaliśmy nowy oddech, zaczęliśmy sobie znowu spokojnie żyć, zaczęliśmy się cieszyć życiem, już nie miał nas kto straszyć i dzielić. Zauważyliśmy, że ci co rządzili naszymi krajami w Europie, ta garstka ludzi, oni staczali nas cały czas na dno w stronę zapaści, w stronę, która prowadziła w przepaść. Społeczeństwa odlazły znowu szczęście, a politycy i ludzie zarządzający wcześniej naszymi krajami otrzymali pomoc od specjalistów i szybko odnaleźli się w nowym świecie, minął u nich gniew, chciwość i strach. W domu psychiatrycznym dzięki pomocy lekarzy i leków, zobaczyli jak ich złe decyzje i zarządzanie Europą do jakich doprowadziło cierpień wśród społeczności ich krajów, że byli tym chwastem, który nie pozwalał otworzyć w ludzkich serach dobra i aby na świecie zapanował znowu pokój, miłość i pojednanie. 

Krzysztof Kowalski
Krzysztof Kowalski
Opowiadanie · 1 czerwca 2026
anonim