Bo zawsze kiedy kłamię, ja mam czerwony nos.
Bo zawsze gdy marudzę, ja mam czerwony nos.
Bo zawsze kiedy marzę, ja mam czerwony nos.
Bo zawsze gdy To mi się zdarzy, ja mam czerwony nos.
I kiedy z Tobą idę, też mam czerwony nos.
I kiedy jest listopad, też mam czerwony nos.
I kiedy mówisz "kocham", też mam czerwony nos.
I kiedy Ci uciekam, też mam czerwony nos.
A ciemną nocą szepczę, gdy mam czerwony nos.
A mgłą wieczorną nucę, gdy mam czerwony nos.
Porankiem świeżym pachnę, gdy mam czerwony nos.
Więc czemu mnie tak kochasz, gdy mam czerwony nos?
A teraz sobie pomyśl Partyzantko :"co mi szkodzi -napiszę to lepiej "
pozdrawiam :)