Czerwony.

Partyzantka

Bo zawsze kiedy kłamię, ja mam czerwony nos.
Bo zawsze gdy marudzę, ja mam czerwony nos.
Bo zawsze kiedy marzę, ja mam czerwony nos.
Bo zawsze gdy To mi się zdarzy, ja mam czerwony nos.

I kiedy z Tobą idę, też mam czerwony nos.
I kiedy jest listopad, też mam czerwony nos.
I kiedy mówisz "kocham", też mam czerwony nos.
I kiedy Ci uciekam, też mam czerwony nos.

A ciemną nocą szepczę, gdy mam czerwony nos.
A mgłą wieczorną nucę, gdy mam czerwony nos.
Porankiem świeżym pachnę, gdy mam czerwony nos.
Więc czemu mnie tak kochasz, gdy mam czerwony nos?
Partyzantka
Partyzantka
Wiersz · 14 października 2007
anonim
  • Marek Dunat
    bo dlatego ,że ponieważ masz czerwony nos ? :/ mimo szczerych chęci nie przemawia do mnie - nie przekonuje . to jakaś litania do czerwonego nosa. ja nie cierpię litanii.

    · Zgłoś · 18 lat
  • ew
    wyliczankowo niestety , nic nie porywa i nie zatrzymuje , ot takie disco -polo .
    A teraz sobie pomyśl Partyzantko :"co mi szkodzi -napiszę to lepiej "
    pozdrawiam :)

    · Zgłoś · 18 lat