smutnym czasem ciągle nieprzyszłej wiosny
czekam
przebłyskiem żółtej forsycji
liściem tulipanów
zaspanych niesprzyjającą aurą
zadumana
retrospekcją pytań bez odpowiedzi
próbuję odnaleźć ciepło
nie zakwitam
atmosfera
Latte
Latte
Wiersz
·
21 kwietnia 2008
-
arkadius_b
duży ziew, wiersz z cyklu coś ze zwierzeń gimnazjalistki.
·
Zgłoś
·
18 lat
-
Urughai
Smutnie powzięłaś wersy............tak bez pozostawienie nadziei..........choć peel widzi tumult życia.............krzepiące jest to, że Arkadius zauważył wiersz.............Serdecznie Pozdrawiam!
·
Zgłoś
·
18 lat
-
hayde
No patrz jaki lizus z tego Arkadiusz, przemyca komplementy i porównuje cię do nastolatki, no no :D
·
Zgłoś
·
18 lat
-
Didiula
mnie się podoba
·
Zgłoś
·
18 lat
-
Michał Zły Miś
kurcze i znowu kobiecy wiersz...
·
Zgłoś
·
18 lat
-
tajemna
a co? męskie ma pisać? :)
·
Zgłoś
·
18 lat
-
Michał Zły Miś
przydałoby się :D
·
Zgłoś
·
18 lat
-
Latte
Misiek nie, bo mi wąsy wyrosną i będę gadać barytonem... a ja mam śliczny głos podobno :D
·
Zgłoś
·
18 lat
-
ew
Banalnie nad wyraz, ale przynajmniej w tym jesteś. Tęsknota zawsze banalna jest. No ale czyta się lekko. Bez naciągania przepuszczam ale i bez zachwytu.
·
Zgłoś
·
18 lat
-
Latte
:))))
·
Zgłoś
·
18 lat
Usunięto 1 komentarzA drogiej pe elce to poradzę iść na solarium, jeśli tak bardzo brakuje jej ciepła.
Co do samego wiersza to bardzo delikatny, przypomina mi twórczość M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej :)
powiedziałabym nie delikatny a wiosennie subtelny
zawsze bardzo miły coś takiego przeczytać
wiem... wiem... banalistka:D