Te chwile

malina

Te chwile

już odleciały jak motyle..


Byly jak ocean słodkich spojrzeń

I wspaniałych wspomnień

I choć tęsknię za Twą duszą

Pociesze się już tylko uschnietą różą.


Mówiłam że zrobię wiele abyś był szczęśliwy

I wierzyłam że tyś w swojej dobroci prawdziwy..

Może to odejście bylo lepszym wyjściem

A nasza znajomość miała być tylko krótkim błyskiem.


Mimo to wiedz że ja o Tobie nie zapomnę

a te uczucia były ogromne,

lecz zarazem w swojej złożoności łagodne.


I tyś na zawsze już został w mojej osobie

bo gdzie byliśmy

i co przeżyliśmy

Ty wszędzie i we mnie cząstkę swej duszy zostawił

i jak wygląda szczęście mi tak pięknie objawił...

malina
malina
Wiersz · 3 września 2025
anonim