Kochać Słowo
to kochać rozmawiać o tym co nasza dusza najlepiej ukryć potrafi.
Kochać Słowo
to kochać śmiech dziecka,
wzruszenie staruszki i
łzy...
Kochać słowo to
bliskość człowieka
te wszelkie stworzenia ludzkie,
które są jak słoneczniki na łące,
motyle latające,
lecz czasem spadają
na dno..
Lecz mimo to
one nadal są..
I z tego dna
może powstać piękna łza...
która da swoje korzenie
aby wybudować bezpiecznie schronienie.
Więc nigdy nie ignoruj Słowa
które cudowność swoją chowa
za wieloma literami
I tylko ćwicz latami
aby było ono wartościowe
a nie bezużytecznie bezuczuciowe.