Literatura

Komu żałoba narodowa? (dramat)

Arian

 

 

Bredni, że Stepan Bandera członek OUN i współtwórca odłamu OUN-B, dzięki któremu powstała UPA, nie ma nic wspólnego ze zbrodnią ludobójstwa dokonaną przez UPA, obronić się nie da. Wobec takiego braku rozumu i przyzwoitości milczeć też nie wolno! Pan Olszewski nie udzielił wywiadu, ale napluł na mogiły tysięcy pomordowanych Polaków i mało mnie interesują jego zasługi oraz siwy włos na skroni. Ostatecznie dołączył do grupy szkodliwych błaznów, którym na starość w głowie się poprzestawiało.

Prawo karne stanowi jasno.
Karalność podżegania..
Karę za podżeganie wymierza się w granicach przewidzianych dla sprawstwa. Podżegacz odpowiada w granicach swojej umyślności niezależnie od odpowiedzialności sprawcy bezpośredniego. Ponosi on odpowiedzialność nawet wtedy, gdy sprawcy nie można przypisać winy (np. z powodu niepoczytalności, nieletniości).

 

Jego rząd skompromitowal na lata lustrację w Polsce, którą Czesi przeprowadzili sprawnie na  początku zmiany  ustrojowej.

Nadal odczuwamy skutki beznadziejnej polityki.Właśnie  z inicjatywy  premiera Olszewskiego  opracowano rabunkową ustawę VAT, która wbrew logice nakłada wielokrotne opodatkowanie na te same przychody.

 


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
Yaro
Yaro 11 lutego 2019, 18:31
nic nie zrobisz , ale taka jest prawda aż żal serce ściska...
el inodoro
el inodoro 13 lutego 2019, 17:33
jad jad jad
Arian
Arian 14 lutego 2019, 09:06
Ukraińska Powstańcza Armia jest współodpowiedzialna wraz z OUN-B za zorganizowanie i przeprowadzenie ludobójstwa polskiej ludności cywilnej (rzeź wołyńska i czystka etniczna w Małopolsce Wschodniej)[4].
Arian
Arian 14 lutego 2019, 10:17
Natomiast proces publiczny, udowodnienie mu, że kłamie – to powinien być koniec jego kariery politycznej. Dla mnie takie oświadczenie powinno go w opinii każdego przyzwoitego Polaka po prostu zdyskredytować. Powinien zostać poddany ostracyzmowi, jeżeli występuje przeciwko tak strasznej zbrodni i stara się ją usprawiedliwiać, usprawiedliwiając jednego z jej prowodyrów, człowieka, który zbudował siłę, która potem przewodziła mordom na Polakach i był jej moralnym sprawcą. Z człowiekiem, który głosi publicznie takie bzdury, nikt w Polsce nigdy nie powinien podejmować żadnego poważnego dyskursu. Żaden uczciwy człowiek nie powinien po czymś takim mu podać ręki. Smutne, bo dla wielu po „nocnej zmianie” Jan Olszewski stał się autorytetem. Dziś tym wywiadem z tego piedestału z hukiem spada. [...]”

Źródło: niepoprawni.pl/blog/slawomir-tomasz-roch/jan-olsze…

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.
Usunięto 1 komentarz
przysłano: 11 lutego 2019 (historia)

Inne teksty autora

Ivanhoe
Arian
Merkury
Arian
Anteros
Arian
Poczta
Arian
Maskarada
Arian
Na Warszawę
Arian
Polska bomba
Arian
więcej tekstów »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca