Literatura

Sentencje (dramat)

Aktywista

Mocno porąbany jest ten naród.

 

Problemem nie jest głupota ludzi.
Zagrożeniem dla praworządności są prawa wyborcze głupców.

 

Niedawno brakowało środków na utrzymanie własnego państwa. Facet bez polskiej matury kierował finansami. Narobił niesłychanego bałaganu i poleciał z kasą na bezkarne wakacje.

 

Według danych ,,Czerwonego Krzyża", żyje w  naszym kraju  ponad pół miliona niedożywionych dzieci. I co? 

 

Polacy  wzięli   na utrzymanie miliony obcych obywateli, których władza w kraju pochodzenia  propaguje antypolską, neonazistowską ideologię. Trwa bowiem rok 2022, obchodami rocznicy powstania UPA na Wołyniu.

 

W Niemczech nikt nie stawia Adolfowi pomników. A oni UPA, tak. Jaki naród, tacy bohaterowie

 

Rosja bezkarnie niszczy, a Polacy mają się złożyć na Ukrainców. Frajerzy. W podzięce dostaniecie pomnik, hitlerowca, Bandery.

 

Oligarchowie ukraińscy już prysnęli na Zachód samolotami, a bidota walczy o gruzy.

 

Niedługo usłyszymy od sprzedajnej warszawki hasło - cały naród polski buduje Ukrainę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3eitWGaWfeI

 

 

 


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
Krzysztof Kowalski.
Krzysztof Kowalski. 2 kwietnia 2022, 12:50
Czasy II wojny światowej na szczęście się skończyły gdzie Hitler zamykał drogę ucieczki uchodźcom ludziom którzy uciekali przed wojną i zbrodniarzem który atakował ich kraje i ich mordował. Teraz ludzie są inni dzięki Bogu jest coraz mniej takich ludzi jak ty dzieciobujców i matkobujców, którzy odcięli by drogę ucieczki dzieciom i kobietom uciekającym przed wojną i tyranem, który zaatakował ich kraj. Co ci człowieku zrobili ci ludzie, którzy uciekają przed śmiercią jesteś potworem albo masz złe rozeznanie sytuacji co jest z tobą nie tak, że tak rozumujesz?
Aktywista
Aktywista 2 kwietnia 2022, 20:33
Bredzisz koles. Zachodnia Ukraina jest prawie wolna od dzialań wojennych. Niech sobie tam uciekaja przed ruskimi. Po drugie , niestety , podczas drugiej wojny uciekla ,,elita" z Polski, a bidny narod walczył sam. Teraz caly swiat wspomaga banderowcow. JPR. Po trzecie, od zakonczenia drugiej wojny, wybuchlo w swiecie mnostwo konfliktow zbrojnych. Ostatnio Polacy odmowili przyjecia uchodźcow z Bialorusi, i nikomu to nie przeszkadzalo. Nagle wszyscy brataja sie z Ukraincami. JPR. Dostaniecie wpodziece pomnik Bandery.
Krzysztof Kowalski.
Krzysztof Kowalski. 3 kwietnia 2022, 00:11
Aktywista Ty nie wiesz człowieku co ty piszesz to jedz na tę wolną cześć Ukrainy jak cię przywiozą w trumnie to ci może klepki powrócą do głowy. Twoja fobia odebrała ci rozum dlatego już nie potrafisz prawidłowo myśleć. Jeżeli ty w matkach i dzieciach, którzy uciekają przed wojną widzisz banderowców to wybierz się człowieku do psychiatry ponieważ ty stwarzasz zagrożenie nie tylko dla siebie takim myśleniem jesteś po prostu człowieku niebezpieczny z taką fobią jaką posiadasz. W całej Ukrainie giną ludzie a tobie się pomyliły klepki i już nie potrafisz prawidłowo oceniać sytuacji i tego co się wokół ciebie dzieje i na świecie człowieku ogarnij się.
Aktywista
Aktywista 3 kwietnia 2022, 11:37
KK
Masz g. w łbie, a nie mózg. Bredzisz i kłamiesz. Powielasz slogany bezmyślne, klisze medialnej propagandy nie orientując się w ogóle w sytuacji.
Dokładnie widać ,ze wojna toczy się głownie na wschodniej Ukrainie. Rosja dąży do podziału kraju na dwie części. Jest dość miejsca dla uchodźców na zachodniej stronie. Wbij sobie do łba , że Ukraińcy nigdy nie będą łaskawi dla Polski ze względu na dawne Kresy. Każdy prezydent tam wspiera kult banderyzmu.
Ty się koles zajmij polskimi rodzinami, anie pomiotem banderyzmu. Jestes smieszny. Gwoli sprawiedliwosci, ty koles jestes bardziej niebiezpieczny z powodu swojej glupoty. Rozczulasz się nad obcym narodem , a zupelnie pomijasz krzywdy Polaków. Jak slysze takich nierozgarniętych wolontariuszy, altruistów na cudzy koszt, robi mi się niedobrze.
Aktywista
Aktywista 3 kwietnia 2022, 13:36
Trwa 36 dzień rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Rosyjskie wojska mają wycofywać się zajętych rejonów w obwodach kijowskim, czernihowskim i sumskim. Według Pentagonu, około 20 proc. jednostek zaangażowanych dotychczas na północy ma zostać przerzuconych na wschód Ukrainy. Wśród wojsk agresora ma trwać przegrupowanie.
Aktywista
Aktywista 5 kwietnia 2022, 13:01
Namnożyło się banderowskich trolli. Usiłują fałszować historię, usprawiedliwiać czystki etniczne dokonane przez banderowców, jako formę walki narodowo-wyzwoleńczej. Zrównują banderowską zbrodnię ludobójstwa na tle etnicznym z powstaniami Polaków przeciwko zaborcom. Rząd powinien reagować , bo zalewają neonazistowskim gównem ze Wschodu.
Krzysztof Kowalski.
Krzysztof Kowalski. 5 kwietnia 2022, 17:37
Aktywista Jeżeli kraj Europejski zostaje zaatakowany i mordowana jest ludność cywilna to trzeba wtedy mocno protestować i się przeciwstawiać. Został zaatakowany sąsiadujący z nami kraj więc trzeba bić na alarm ponieważ podobny los może spotkać również innych jak było w przypadku np; z Gruzją albo Czeczenią. Są różne poglądy w krajach Europejskich i podziały ale nikt nie ma prawa atakować i mordować społeczeństw Europejskich. Nie można bronić agresora a w tym przypadku jest nim Rosja, która niszczy Ukrainę i zabija mieszkańców tego kraju.
Aktywista
Aktywista 5 kwietnia 2022, 18:32
KK
A komu mamy bić ten alarm- Ukraińcom? Przeszacowana akcja Putina zrodziła paskudna wojnę między USA a Rosja na terenie Ukrainy. Uczestniczymy jednakże w sojuszu obronnym NATO. Tylko w ramach NATO staliśmy się silniejsi od Rosji w relacji bojowej.. Emocjonalne rozgrywanie Polski przez ukraińską propaganda i próba rozszerzenia wojny szkodzi naszemu bezpieczeństwu. Na szczęście NATO dowodzą rozgarnięci politycy, a nie zaburzone pajace z Warszawy, Mimo to radosne ładowanie zagranicznej broni na Ukrainę jeszcze bardziej zaostrza konflikt. Rosja nie odpuści ziem dawnej Rusi. Ponadto nie godzi się na postęp NATO w kierunku Moskwy. Trzeba rozważać racje obu stron, anie brnąc w ślepy zaułek. Rząd polski zupełnie nie panuje nad migracją. Wpuścił bezmyślnie do kraju niekontrolowana falę uchodźtwa narażająć na ogromne koszty . Za uchodźcami mogą podążać rozmaite bandy, elementy kryminalne ze Wschodu. To skandal.
Aktywista
Aktywista 5 kwietnia 2022, 21:13
Na skutek wojny w Ukrainie i przemieszczania się ludności do naszego kraju możemy się spodziewać wzrostu różnego rodzaju zakażeń, nie tylko COVID-19, nawet takich jak HIV – ostrzegali we wtorek specjaliści podczas konferencji „Wirusologia 2022 – najnowsze doniesienia”.
przysłano: 1 kwietnia 2022 (historia)

Inne teksty autora

Dynamo Oceanu
Aktywista
Suweren
Aktywista
Na UPAdlinie
Aktywista
Lady Paranoja
Aktywista
Hańba
Aktywista
więcej tekstów »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca