Literatura

Gorsze niż grafomania (dramat)

Arian

"Dyrekcja Instytutu Studiów Politycznych PAN informuje, że w dniu 14 czerwca 2024 Rada Naukowa ISP PAN podjęła uchwałę o uznaniu nieważności uchwały o nadaniu stopnia doktora Panu Jackowi Bartosiakowi" - napisano na stronie internetowej Instytutu Studiów politycznych PAN."

 

,,Rada Naukowa ISP PAN pozbawiła Jacka Bartosiaka stopnia doktora ze względu na ujawnienie, że w znacznej części stanowi ona plagiat opracowań anglojęzycznych."

 

Kiepski strateg, który publicznie udaje eksperta z doktoratem splagiatowanym. Ktoś, kto mówi pseudonaukowym bełkotem, nabitym anglicyzmami, nie budzi zaufania. Na dodatek Bartosiak głosi od lat poglądy militarystyczne, przekonując do kinetycznej rozprawy z Rosją poza strukturami NATO.

 

,,Powinniśmy być gotowi do samodzielnego rozpoczęcia wojny z Białorusią po to, żeby wciągnąć sojuszników w totalną konfrontację z Rosją – tę i inne ryzykowne tezy dr Jacek Bartosiak postawił właśnie w swojej nowej książce o Polsce pt. „Najlepsze miejsce na świecie" (Wydawnictwo Literackie)."

 

Kto opłaca podżegacza wojennego z upozorowanym dorobkiem naukowym?Komu zależy na nowej wojnie w Europie? Nie trudno znaleźć odpowiedzi na pytania.

 

Okazało się, że klaun podszyty fałszem może łatwo uwieść milionową publiczność niezdolną do racjonalnego myślenia .Mimo paskudnych doświadczeń z karierami Dyzmy w polityce polskiej, powołuje się nadal podejrzane figury na urzędy ( niejaki oxfordczyk z Bydgoszczy).

 

Psychofani nie chcą przyjąć do wiadomości, że niby doktor Bartosiak wystrychnął wielbicieli na dudków. Pomimo kompromitacji, książki bajkopisarza sprzedają się znakomicie. Na forach roi się od obrońców czci z objawami mentalnego skrzywienia. Ludzie z dekady na dekadę stają się średnio coraz głupsi.A skoro lubią być oszukiwani, niech będą oszukiwani.

 

,,Panie Jacku wielu ludzi stoi za Panem murem. Zmienia Pan nasze umysły. Świetna robota!"

 

Co to jest kur... za zboczenie sekciarskie?

 

Plagiat, jako kradzież własności intelektualnej zasługuje przynajmniej na potępienie, jeśli nie postępowanie karne.

 

https://www.youtube.com/watch?v=IxNMaz07TwU&lc=UgyOWGSMtdarDpe_CT94AaABAg.A4nKVRJvvEbA4x422-W3fN

 


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
przysłano: 16 czerwca 2024 (historia)

Inne teksty autora

Trupek
Arian
Wołyń 1943
Arian
Skandal
Arian
Anarchista
Arian
$
Arian
więcej tekstów »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca