Literatura

Po apokalipsie nie będzie niczego. (opowiadanie)

Offler

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
Dominika Ciechanowicz
Dominika Ciechanowicz 11 sierpnia 2011, 23:40
No i co? I znowu masz te same błędy edycyjne. Cudzysłów ma być polski, jak się nie da, to skopiuj z Worda. Myślniki mają byc dlugie, jak się nie da, to też skopiuj z Worda. Albo skopiuj z czegokolwiek innego, to nie powinien byćduży problem.

Ja u Ciebie wyczuwam spory potencjał i niezłe pióro. Ale mam wrażenie, że trwonisz to na takie trochę... gadanie o niczym. Ja doskonale znam ten stan, kiedy człowiek nie może się za nic zabrać i zbiera się do kupy całymi tygodniami, ale czy to jest wystarczający temat na opowiadanie?
Offler
Offler 12 sierpnia 2011, 01:51
Tak, zdecydowanie „Mea culpa", te cudzysłowy i myślniki (długie myślniki), no dobra, powstrzymam wątpliwe poczucie humoru i NIE powiem nic śmiesznego...
Skopiowałem, będę zwracał zdecydowanie większą (jeszcze większą) uwagę na te typograficzne detale.
Twój drugi akapit komentarza: próbuję go zripostować i nie mogę, ale nie z powodu niedoborów wypowiedzi, tylko nadmiarowości pewnej... Bo generalnie, ja nie wiem, co jest, a co nie „wystarczającym tematem" opowiedania i może właśnie dlatego, staram się pisać o wszystkim, ale nie dlatego, że muszę słowotok rozładować, tylko mam założenie numer jeden - wszystko może być tematem. I nie widzę specjalnej różnicy, czy to jest tekst o nudzie czy o jeździe na rowerze wokół kopuły wieży Eiffle'a, nie wiem czy to jasno wyraziłem? (jak siebie znam, to NIE :)
przysłano: 9 sierpnia 2011 (historia)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca