Literatura

Wynalazki Profesora X- cz 5 (opowiadanie)

Konrad Koper

Jestem szefem wojsk w sprawie badań prowadzonych przez Profesora X.
Niniejszy artykuł, przez ze mnie napisany jest tajny i jest przeznaczony dla młodych naukowców, którzy chcą z nami współpracować.
Na samym początku był program SETI, który się zajmował szukaniem informacji od obcych cywilizacji. Gdy nawiązaliśmy kontakt program został utajniony. Na początku zawiązania znajomości my i oni musieliśmy rozpracować „język” komunikowania się. Dla ścisłości przekażę informacje ,że „rozmawiamy” już z pięcioma cywilizacjami. Z trzema bardziej rozwiniętymi i dwoma na niższym progu rozwoju. Dwie zaawansowane cywilizacje są przyjazne a trzecia jest wroga. Za sto pięć lat musimy być przyszykowani do wojny, obie cywilizacje będą nas bronić. Oprócz tego sami musimy się do wojny przygotować. Przyjazne cywilizacje zdradziły nam „sekrety” naukowe. Tak zaczął się tajny program Profesora X.
Od dawna był jeszcze jeden tajny program naukowy połączony później z naszym.
Zaczął się on od „ łowienia” UFO : zrobionych zdjęć, informacji, wraków statków, urządzeń technicznych oraz samych ciał intruzów. Do nas dociera wroga cywilizacja , od dawna mieliśmy ciała kosmitów. Martwe ale i też żywe. Kosmita ma opaskę na ręce, która umożliwia mu hibernację. Mamy więc żywego kosmitę, niestety! Pozornie ciało przybysza jest podobne do naszego. Jednak zamiast uszu ma otwory, ma czarne oczy, sześć palców, mniejszą głowę, wiotkie ręce. Ma zupełne inne organy wewnętrzne. Nie posiada tętnic i żył, tylko same naczynia limfatyczne.
Ma dwa serca duże po prawej, małe po lewej. Nie potrafimy wskazać jaką ma on płeć.
Udało się raz nam pojmać nie zniszczony statek, więc umiemy go budować. Ten program naukowy od dawna jest tajny. Statek umożliwia :podróżowanie z dowolną prędkością oraz przenoszenie się w czasie , raczej w przyszłość.
Od dawna władza ośmiesza cywilnych ludzi ,którzy widzieli kosmitów, czasami im grozi.
Sama preparuje zdjęcia by zdekredytować UFO badających.
Dla zainteresowanych, o kosmitach jeszcze napisze. Trzeba zacząć , że planet podobnych do ziemi w kosmosie jest bardzo dużo, a zamieszkałych jest tylko promil. Dlatego między nimi panuje z reguły pokój, obie chcą nas nawet bronić. A my kolejne dwie chcemy pozyskać w celach pokojowych. W najbliższym stuleciu zaczniemy handel z nimi. Kontakt z kosmitami przyczynił się do rozwoju ,też innych nauk Kosmo- historii czyli najważniejszych wydarzeń naszych kosmicznych braci, geologii kosmicznej oraz humanistyki kosmicznej.
Nasza cywilizacja obejmuje już osiem podobnych planet do ziemi. Przeszła ona
punkt krytyczny , czyli możemy być o nasze losy raczej spokojni. Przyczyn upadku cywilizacji jest bardzo dużo: wojny, kataklizmy, spadające komety, przyczyny ekologiczne.
Teraz mogą nam zagrozić , nie odpowiednie badania genetyczne i interwencja kosmitów.
Czyli trzeba uważać na cywilizacje „ Małych ludzi”. Profesor X podejrzewa , że próbowali oni nas zniszczyć przed laty , zsyłając nam wirus HIV. Nie ma jednak on żadnych dowodów.

Zapraszam więc was do kontynuowaniu pracy ze mną. Są to badania ważne dla naszej cywilizacji i są bardzo dobrze płatne. Na koniec chciałem was przestrzec że za zdradę
tajemnic naukowych grozi kara śmierci . Wykonana potajemnie, bez jawnego procesu.
Musicie wiedzieć , że każdy z was ma wspomaganie mózgu i wszystko o was wiemy.

 

 

 


wyśmienity 1 głos
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
przysłano: 20 maja 2012 (historia)

Inne teksty autora

Życzenie
Konrad Koper
Porto
Konrad Koper
Figury
Konrad Koper
Boża indukcja
Konrad Koper
Procesja Fatimska
Konrad Koper
Zwierciadła
Konrad Koper
Gorączka
Konrad Koper
więcej tekstów »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca