Literatura

Majdan wolności (opowiadanie)

Arian

Kiedy otwiera się puszkę Pandory, wielu traci, a niektórzy coś zyskują kosztem innych.

 

Von Bismarck o Ukraińcach: Zdrada jest dla nich normą, są nędzni w umyśle, złośliwi, zawistni i przebiegli, w ich duszach nie ma miejsca na dobre cechy. Przede wszystkim nienawidzą swoich dobroczyńców i są gotowi płaszczyć się w każdy możliwy sposób przed możnymi tego świata...

 

Tam był zamach stanu wspomagany logistycznie i finansowo przez USA oraz popierany politycznie przez część polityków UE w tym polskich. Zwykli ludzie mieli g.... do powiedzenia. Z demokracją i wolnością na ustach zrobili coś zupełnie na odwrót. Nie trzeba być specem od geopolityki żeby wiedzieć, że próbowano to samo z Białorusią tylko nie siadło. Skończyło by się tak samo rozlewem krwi i wojną domową. Myślisz, że to Białorusini założyli i finansują sobie Biełsat? Kasa idzie z polskiego MSZ. Polscy politycy są na sznurku USA i opowiadają nam bajeczki, że jak będziemy niegrzeczni to nas ruskie napadną. Nie wiem tylko po jaki ch.... mieli by się z nami szarpać.

 

Z drugim Majdanem, na który USA wydały 5 mld $ wg oficjalnych informacji Victorii Nuland, która wraz z Pyattem wybierała ukraińskie (powiedzmy) marionetki z mocno obitymi głowami, typu Kliczko - oto fragment zgnilizny, którą nam niesie Zełeński. 

 

Ukraina oficjalnie propaguje zbrodniczy banderyzm. To upośledzenie moralne i umysłowe, wymierzone przeciwko normom łacińskiej cywilizacji. Dosyć pobłażania dla kultu neonazizmu w Kijowie. Trzeba postawić wielki mur na granicy ze Wschodem. Niech idą do diabła ze swoimi idolami na dno piekła.

 

W rzeczywistości koncepcja akcji Wisła powstała na bazie prawa przedwojennego i nie miała nic wspólnego z komunizmem. Nie jest prawdą, że Polska złamała prawo międzynarodowe, podobnie jak to, że w jej trakcie Wojsko Polskie zabiło kilka tysięcy

osób.

 

Czy ktoś rozumie paradoks wojny w naszym sąsiednim kraju? Mimo tego tragicznego konfliktu rosyjski rurociąg "Przyjaźń" cały czas swobodnie, bez żadnych przeszkód działa na terytorium Ukrainy. Tak na Ukrainie!!! I dalej pompuje do Słowacji, Czech, Węgier, Austrii itd.. Który z oligarchów na tym zarabia? Dlaczego rząd Ukrainy wspomaga swojego wroga?

 

Waters zawsze miał glowę na karku. Bardziej trzeźwy niż większość polityków. Wołanie o pokój, to najbardziej racjonalny i uczciwy postulat. ,, Rźnij karabinem w bruk ulicy. Twoja jest krew, a ich jest nafta."

 

https://dorzeczy.pl/opinie/427396/zelenski-zdefraudowal-400-mln-dolarow-pomocy-dla-ukrainy.html?fbclid=IwAR0rgh7W26XPyJpuCDGJ_I15022zOCbBQCeMO1s-Hcr97SaUdge9tISzu1Q

 

 


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
przysłano: 7 kwietnia 2023 (historia)

Inne teksty autora

więcej tekstów »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca