Literatura

Księga Rodzaju 1,11-13 (opowiadanie)

Potencjan Bratnicki

"Potem rzekł Bóg: Niech się zazieleni ziemia" Czyli rodzaj zamieszczonej informacji dla zieleni "zieloną trawą," Czyli rodzaj informacji o jednej częstotliwości wibracji w formie energetycznej, "wydająca nasienie" Czyli wiedza o całości rodzaju zamieszczonej informacji " i drzewem owocowym" Czyli rodzaj zamieszczonej informacji z produktem rodzaju zamieszczonej informacji," rodzącym według rodzaju" Czyli zamieszczonej informacji swojej "owoc," Czyli produkt rodzaju zamieszczonej informacji, "w którym jest jego nasienie" Czyli wiedza o całości rodzaju zamieszczonej informacji "na ziemi " Czyli rodzaj zamieszczonej informacji! "I tak się stało" jak powiedział Bóg. "I wydała ziemia" Czyli rodzaj zamieszczonej informacji "zieleń" Czyli jedna częstotliwość wibracji - nośnik informacji dla zieleni,"ziele" Czyli rodzaj zamieszczonej informacji "wydające nasienie" Czyli wiedza o całości rodzaju zamieszczonej informacji według rodzaju zamieszczonej informacji jego,"i drzewo owocowe," Czyli rodzaj zamieszczonej informacji z produktem rodzaju zamieszczonej informacji," w którym jest nasienie" Czyli wiedza o całości rodzaju zamieszczonej informacji. "I widział Bóg, że to było dobre" Czyli jedna forma energii o stałej częstotliwości wibracji - nośnik informacji dla całości i o całości- wszechinformacja dla jednej formy energii o wszelkiej i jednej częstotliwości wibracji - nośników wszelkich rodzajów informacji. Zamieszczonych w jednej formie energii o stałej częstotliwości wibracji - nośnika informacji dla całości o całości- wszechinformacja, w której bez zakłóceń odbywają się wzajemne oddziaływania informacyjne- nośników rodzajów informacji w formie energetycznej o wszelkiej i jednej częstotliwości wibracji, ze stałą częstotliwością wibracji - nośnika informacji dla całości i o całości- wszechinformacja. "I nastał wieczór, i nastał poranek, dzień - trzeci." Czyli i nastał wieczór i nastała noc, i nastał poranek - dzień trzeci. ( Rdz.1, 11-13)


fatalny 2 głosy
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
30 czerwca 2023, 19:09
Ile ci płacą za wypisywanie tego wszystkiego.
Buszujesz po portalach i w klejasz farmazony.
Tutaj pisze się poezję i prozę (amatorską)
Idź do rydzyka gnoju.
Potencjan Bratnicki
Potencjan Bratnicki 1 lipca 2023, 10:00
"Tutaj pisze się..." Biblia instrukcją życia w systemie również jest wielogatunkowym arcydziełem literackim. Napisana z użyciem synonimów, symboli, alegorii etc...Która za pomocą materii opisuje świat duchowy. W wielu aspektach i szerokiej perspektywie, niezwykle obiektywnie. Nie jesteś zainteresowany żadną literaturą, tylko ograniczony do epitetów kolokwialnych.
1 lipca 2023, 10:24
Biblia była pisana, gdy np. nie mieliśmy telefonów przy dupie.
Co mogą wiedzieć faceci o nas.
tylko tacy jak ty posługują się tą książką.
"oto tajemnica wiary, złoto i dolary"
To z filmu.
to ile ci płacą?
nikomu nie powiem.
czekam na private.
Potencjan Bratnicki
Potencjan Bratnicki 1 lipca 2023, 11:07
"tajemnica wiary" Biblia instrukcja życia w systemie jest zbieżna ze współczesnymi odkryciami nauki i techniki. Oto wiara bez tajemnic, czyli wierne naśladowanie Jezusa Zbawiciela, wzór człowieka dla człowieka. Aby w systemie negatywnymi myślami, słowami i uczynkami. Nie czynić destrukcji, za którą na pewno poniesie się konsekwencje. Natomiast mamona jest analogią zapłaty za zdradę Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka.
przysłano: 30 czerwca 2023 (historia)

Inne teksty autora

Zagadki i pytania biblijne
Potencjan Bratnicki
Życie po śmierci
Potencjan Bratnicki
Zimowe zaduszki
Potencjan Bratnicki
Apel w trosce o ekosystem
Potencjan Bratnicki
Księga Rodzaju 2,7-14
Potencjan Bratnicki
Uzależnienia
Potencjan Bratnicki
Księga Rodzaju 2,1-6
Potencjan Bratnicki
więcej tekstów »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca