Literatura

Wskazówki dotyczące publikacji utworów

Dział literacki serwisu Wywrota jest współtworzony przez naszych czytelników. Również Ty możesz do nas dołączyć – jeśli piszesz wiersze lub opowiadania, które do tej pory czytała jedynie garstka znajomych i chciałbyś zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności to dobrze trafiłeś.

Zapewne włożyłeś w swoje dzieła ogromną energię - pisałeś je dla siebie lub dla kogoś - nie ważne. Ważne abyś teraz przekazał ludziom tę energię, aby ktoś siedzący na drugim końcu Polski lub na drugim końcu świata przeżywał to samo co Ty, czuł Twoje uczucia – Twoją radość lub ból, szczęście lub smutek. To dzięki ludziom, którzy przysyłają nam swoje utwory Wywrota istnieje i żyje swoim własnym życiem.

Na stronach Wywroty twoje teksty będą oceniane i komentowane przez opiekunów działu i czytelników. Przed przysłaniem tekstu na Wywrotę upewnij się, czy chcesz pokazać go szerszej publiczności. Jeżeli masz wątpliwości to może jeszcze trochę nad nim popracuj, popraw to i owo. Jeśli jednak już się zdecydowałeś to przeczytaj go uważnie jeszcze raz i sprawdź, czy nie ma w nim żadnych błędów czy literówek - tego typu błędy od razu go dyskwalifikują.

Przed debiutem koniecznie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Artykułem wartym przeczytania jest też praca Pawła Leszczyńskiego O trzech czytaniach – jedyna i słuszna droga do interpretacji poezji, czyli podręcznik wszechrzeczy w 110 wyrazach spisany.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca