Literatura

The Angel of Death (wiersz)

Marcin Tołdi

Ten który zwał się Raziel
Zdradzony przez tego
Którego uważał za przyjaciela.
Skazany za coś, czego nigdy nie było
Na wieczne potępienie wśród żywych.

Nie dane mu było cierpieć bez końca
Czy to wybawienie? Czy może koniec życia?
Skrzydła jego przesiąkły już nienawiścią,
Nadszedł czas zemsty, w sercu jego już nigdy
Nie zawita pokój i szczęście.
Skazany na wieczną służbę swemu panu ciemności


„Niech wrogowie twoi poczują smak zemsty oraz cierpienia,
błąkając się w ciemności dostąpisz tego, co oczy zwykłego śmiertelnika nigdy nie ujrzą. Więc powstań i niech ciemność twoich skrzydeł okryje ten świat”

Raziel, my Angel Of Death

fatalny 2 głosy
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
kussi 22 lutego 2007, 20:01
Zobaczyłam tytuł. Miałam bardzo złe przeczucia, ale postanowiłam dać szansę. Niesłusznie. To nie jest poezja niestety. A skoro autor ma jako przesłanie dla świata "szczerość do bólu ponad wszystko", to powiem więcej - że to jest grafomania, że pachnie mroczną muzyką słuchaną w liceum z której większość wyrasta i ewentualnie zostaje z tego wszystkiego jedna jedyna płyta (ta jedna, która rzeczywiście była dobra), i grami typu RPG... Wszystko to jest o.k., byle tylko nie miało pretensji do bycia poezją, bo wtedy wychodzą takie koszmarki. Ponadto, tytuł po angielsku a reszta po polsku... Brzmi to tanio.
Marcin Tołdi 22 lutego 2007, 23:35
przepraszam kussi, ale jakie złe przeczucia? niemam prawa pisać wierszy o takiej tematyce? Mroczną muzykę?ok prawda jestem metalem, słucham tego ale co to znaczy? czy ja niemam prawa pisac tego co chcem? I gdzie tu jest tolerancja, czy ja jestem jakiś INNY albo GORSZY?? Gry rpg? tylko raz grałem w tego typu grę. "pretensji do bycia poezją" sorki, ale czy każa poezja MUSI być piękna? To jest moja szczerość do bulu, jestem realistą i niesłodze w stylu " och jaki piękny jest ten świat". I za przeproszeniem JAKIE KOSZMARKI? kolejny raz brak tolerancji!!Każdy ma prawo pisac to co chce więc wybacz, ale ja także je posiadam a nikomu nic nienarzucam i niekaże UWIELBIAĆ moich wierszy. i ostatnie JAKIE TANIO?
Co to ma oznaczac niby? z całym szacunkiem
]
elisabeth
elisabeth 25 lutego 2007, 17:41
a jakie co prócz tekstów metalowych i mhrocznych książek pan czyta?
Marcin Tołdi 25 lutego 2007, 21:44
dla twojej informacji elisabeth czytam to co mi się spodoba. może znajdź już sobie lepsze zajęcie dobrze? bo komentujesz na lewo i prawo tylko po to by denerwować ludzi a nie by przekazać swoją wiarygodną opinie. Kolejna dziewczyna z świadomością dziecka która nie potrafi wiarygodnie skomentować czegokolwiek tylko gada od niechcenia.
kussi 26 lutego 2007, 11:32
No i widzisz elisabeth, pan Marcin niechcący powiedział Ci komplement: "dziewczyna z świadomością dziecka"... Jak dla mnie to piękne! A "kolejna" biorę jako odnośnik do mojej osoby i także czuję się mile połechtana.
ew
ew 6 marca 2007, 06:37
a mnie motyw Raziela wydaje się pomysłowy i dość ciekawy , mroczne klimaty , dobro / zło , cierpienie / kara , to wszystko tematycznie nieźle brzmi , ale nie na takim talerzu podane być powinno . od samego tytułu po przepowiednię na końcu zawiera zbyt wiele patosu i niedopracowania . Popracuj nad tym , przekaż nie tylko pomysł ale i wykonanie , tak by szrpło , zastanowiło , pozostało ..
przysłano: 22 lutego 2007 (historia)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca