Literatura

***Rozważania o życiu*** (wiersz)

Marycha_xD

Rozważania o życiu mojego autorstwa:) Może nie są najlepsze, ale na pewno zawierają coś wartościowego. Zapraszam do komentowania:)

Niektórzy ludzie twierdzą, że życie to bajka. Lecz czy to jest prawdą? Zależy to od tego jak patrzysz na świat. Miłość, rodzina, nowe życie... Czy to jest koszmar??? Zapewne nie! A czy złodzieje, morderstwo, śmierć ukochanej kojarzy Ci się z bajką??? Na pewno nie! Więc jak jest z tym życiem? Jest ono bajką, czy koszmarem? Zastanów się sam. Zależy to od tego jak postrzegasz świat i jak jesteś przez niego postrzegany. To jest właśnie życie.

 


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
Zły Miś
Zły Miś 24 kwietnia 2008, 16:07
Lecz czy to jest prawdą? - to mi brzmi jak rodem z rozprawki gimnazjalisty, ale to chyba akurat pasuje :)
ogólnie zaczynanie zdanie od ''Czy to jest...'' nie przejdzie, to jedno z tych wyrażeń, które świadczą o naciąganiu.

Generalnie, straszliwie nieporadny tekst, mało rozwinięty. Ale życzę powodzenia, pisz jak najwięcej, myśl, potem staraj się to przelać na papier lub komputer:) póki co, jestem na nie.
ew
ew 24 kwietnia 2008, 16:23
nie zachwycą takie rozważania, pytania retoryczne bardzo źle się sprzedają, resztę powiedział Michał.
Zły Miś
Zły Miś 24 kwietnia 2008, 16:49
teraz jestem jeszcze bardziej na nie. Ludzie, którzy nie potrafią ze zrozumieniem popatrzyć na rady kogoś bardziej doświadczonego, są dla mnie nic nie warci i nie istnieją. Wyjeżdżasz tu z takim kompletnym gniotem prosto z pamiętnika ''szalonej'' nastolatki i chcesz może, żebym się zachwycał?! Jeśli nie umiesz pisać, to nie zaśmiecaj, albo przynajmniej naucz się słuchać mądrzejszych od Ciebie.
Libra 25 kwietnia 2008, 14:55
heh... po co tyle znaków zapytania? tyle krzyku, zamętu, co to ma na celu? Michał ma rację, naucz się słuchać ludzi zamiast odgryzać się komentami krótkimi, nieuzasadnionymi i nieszczerymi raczej. ja też dopiero uczę się pisać, ale nawet mi ten tekst wydaje się hmm... zbyt chaotyczny, niekonkretny, po prostu banalny. doceń fakt, że ktoś w ogóle miał dobre chęci, przeczytał i skomentował, a komentując uzasadnił to co jest złe, powiedział dlaczego powinno być tak a nie inaczej, a nie tylko obrzucił Cię mięsem.
zauważ tutaj chęć pomocy, wyciągniętą dłoń.
pozdrawiam
tajemnica
tajemnica 25 kwietnia 2008, 16:12
Przyjmowanie krytyki pokazuje, jakim się jest człowiekiem. Pokaż, że jesteś wartościowym i przyjmij z godnością i uśmiechem. :) I wykorzystaj te rady na przyszłość jeśli chcesz pisać, naprawdę przydatne są. :) Pozdrawiam
tajemnica
tajemnica 25 kwietnia 2008, 16:15
Czasem tekst, który napiszemy nie odzwierciedla, jak dobrzy jesteśmy. Jak cenni.
Trzeba się wiele namęczyć i zastanawiać nad każdym słowem, żeby udało się nim ukazać piękno swojej duszy, lub wielość swoich odczuć i głębokość przemyśleń.
Trzymaj się ciepło i sukcesów życzę :)
Marycha_xD
Marycha_xD 25 kwietnia 2008, 16:17
Dziękuje. Wiem, że tekst nie jest nawet wart komentarza, napisałam go jakieś 3 lata temu, znalazłam i wstawiłam. Dziękuje za komentarze tych, którzy potrafią mnie zrozumieć...
przysłano: 24 kwietnia 2008 (historia)

Inne teksty autora

*** bez tytułu***
Marycha_xD

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca