z miłością jest jak z kłębkiem wełny
długo ją przędli nawijali
a gdy już miała się dopełnić
pozostał tylko bzdurny szalik
mole go nie chcą-no bo po co
przegryzać coś co kiedyś było
i tylko czasem wiersze gniotąc
wierzą że to jest właśnie miłość
-
Grzesiek z nick-ąd
nie dotykać!wywalić a nie! dotykać:(
·
Zgłoś
·
17 lat
-
ew
co nie dotykać ? literówkę Pan masz :P
·
Zgłoś
·
17 lat
-
estel
Że kto kobietą był?
·
Zgłoś
·
17 lat
-
estel
Nawet dwie, Grzesiu.
·
Zgłoś
·
17 lat
-
Marek Dunat
kurde mol. poprawiłja.
·
Zgłoś
·
17 lat
-
ew
kurde mol. autoryzujeja.
·
Zgłoś
·
17 lat
Usunięto 1 komentarz