"kto twierdzi że rozumie
tylko poezję lub tylko prozę
nie jest w stanie zrozumieć
niczego do końca"
niewątpliwie było na początku
i będzie po zakończeniu
tego niby wiersza
tego niby autora
tego mało ważnego świata
w odróżnieniu od prawdy
jednogłośnie skazanej na bywanie
pomiędzy ludźmi i słowami
zawsze leży pośrodku
jak cisza przed nadsłowiem
i po niedomówieniu
gdy wypowiada się przed
tolerancją i fantazją
warto wiedzieć dla kogo
i właściwie dlaczego
tak łatwo dzielić ludzi
czas i wspomnienia mimo
aksjomatycznej niepodzielności
przez początek i koniec w jednym
okrążeniu ołówka
skuteczność zerowania
Grzesiek z nick-ąd
Grzesiek z nick-ąd
Wiersz
·
7 lutego 2010
-
Anonimowy UżytkownikPan mądrze piszesz - dla mnie każdy wers do zapamiętania.· Zgłoś · 16 lat -
Dominika CiechanowiczBardzo mądrze. A co to za cytat?· Zgłoś · 16 lat -
Grzesiek z nick-ądmój własny:))· Zgłoś · 16 lat -
Anonimowy UżytkownikTak a propos cytatu - marzy mi się, żebyś zaszczycił swoją obecnością i prozę :)· Zgłoś · 16 lat -
Grzesiek z nick-ądmnie też się marzy:))· Zgłoś · 16 lat -
Anonimowy UżytkownikOooooo, więc spełnienia marzeń nam obojgu :)))· Zgłoś · 16 lat -
Dominika Ciechanowiczamen· Zgłoś · 16 lat