Literatura

Ja (wiersz)

pawel lewandowski

Zagubioy bo nie wiem czy jestem w dobrym miejscu o własciwej porze.... Tchórzliwy .. bo czasem mam ochote uciec i nigdy juz nie wrocic,.... Nieufny bo zawiedli Ci których najbardziej kochałam,.. Niedoskonały bo nie ma ludzi ktorzy sa ideałem,... Silny, bo czasem dziwię się ze jeszcze zyję!!, Bezradny bo nie potrafię cofnąc czasu,, Obolały bo czasem cios za ciosem robi swoje., Roztargniony bo zbyt pozno zauważam błedy swoje,.. Niewidomy, bo czasem nie widzę tego co widziec powinienem. Pomocny bo wiem co znaczy nie podac komuś ręki,.. Rozmarzony, bo czasem nie pozostaje mi nic innego!! No i własnie taki jestem,, a czy to dobre czy złe nie wiem sam....Ocene pozostawie wam.....

fatalny 4 głosy
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
Ata
Ata 10 lutego 2013, 22:08
"Nieufny bo zawiedli Ci których najbardziej kochałam" - podmiot liryczny to mężczyzna czy kobieta? Poezja wymaga pewnych środków /poetycznych zresztą/. A Ty piszesz zdania. Oczywiste, banalne /mimo iż przepełnione bólem/ ale tylko zdania. Nie ma tutaj poezji. Wybacz, ale to wygląda jak wpis do pamiętnika.
Konrad Matysiak
Konrad Matysiak 11 lutego 2013, 18:19
Marne "prowo" :)
Paulina Wielbicka
Paulina Wielbicka 11 lutego 2013, 23:42
Drogi Pawle - po pierwsze nie wystawia się tekstów z błędami! To brak szacunku dla czytelników - a teraz proszę Cię, żebyś się skupił i spróbował napisać opowiadanie, jeśli forma wiersza Ci nie odpowiada albo przynajmniej spróbował znaleźć takie określenia, które opiszą, co czujesz, które nie będą pospolite, nie będą operować frazesami i będzie w nich głębia.Potem spisz je i zobacz, czy to, co z tego wyszło zasługuje na miano wiersza, a dopiero później wrzucaj to do oglądu innych!!
przysłano: 10 lutego 2013 (historia)

Inne teksty autora

Gdy co dzień
pawel lewandowski

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca