Literatura

Tina Landryna Covid 19 Koniec Świata Singiel (dramat)

Tina Landryna

Tina Landryna legenda sztuki online nagrywa najnowsze singiel na który składają się trzy utwory poświęcone pandemii Covid 19.  Całość jest utrzymana w stylistyce muzyki alternatywnej, gdzie dominuje surowe brzmienie oraz warstwa wokalna.

W Internecie jest od ponad 10 lat i dzieli się twórczością. W swoich najnowszych utworach przestrzega przed chorobami zakaźnymi przenoszonymi drogą kropelkową.


Mówi:,, Najważniejszym wyzwaniem sztuki online jest uświadomienie i włączenie się w ruch społeczny pozostawania w domu i dzielenia się informacjami na temat choroby wywoływanej przez groźny wirus, na który jak dotąd nie została wymyślona szczepionka. Leczona jest lekami na malarię i HIV.”
 

Zaraza: https://www.youtube.com/watch?v=frK2eJaHl24

 Pandemia: https://www.youtube.com/watch?v=xKVM3veDJY4

 Wirus: https://www.youtube.com/watch?v=rFLLCywR6ho

 

Produkcja: Tina Landryna

 

To utwory, które są udostępniane za darmo na portalu You Tube oraz Facebooku:

https://pl-pl.facebook.com/pg/TinaLandrynaArt
https://www.youtube.com/user/tinalandryna

 

Na stronie: https://sites.google.com/site/tinalandrynaart

Pisze:

Tina Landryna fajna dziewczyna wredna i paskudna czasami okrutna.

 

Artystka, poetka, wokalistka, kompozytorka, malarka, rysowniczka, zagorzała orędowniczka pokoju na świecie. Pochodzi z Landrynkowego Gaju. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła bardzo wcześnie, już w łonie matki śpiewała suity do wolności. Gdy przyszła na świat rodzice nie dowierzali jak to małe landryniątko sobie radzi z tabulaturami oraz komórką, w której była zamykana za swój nieposkromiony temperament. Osamotniona ćwiczyła godzinami, wydawała dźwięki nie z tej planety, aż zobaczyła na niebie pierwszy raz Ufo. Objawienie, jakie doznała doprowadziło ją w świat, w którym zatracała się coraz bardziej i mocniej. Z małego skromnego autsajdera, wyrastała na gwiazdę, w swoich piosenkach mówi o bólu, rozstaniu, miłości lesbijskiej, transseksualnych przemianach, Płodna wydawała w kanałach podziemne egzemplarze poetyckie, za to była nie raz krytykowana. Już jako 5 letnie dziecko wydała i nagrała singiel ,,Stodoła’’, w kwaskowo -psychodelicznej atmosferze. Sukcesywnie zdobywała swoje grono odbiorców na piknikach, pod budką z piwem, na squatach. Na dużej scenie zadebiutowała pierwszy raz w Chaszczach Leśnych utworem ,,Ja suka’’. W nagrodę otrzymała galon bimbru oraz wstęp do okolicznych teatrów, w których rysowała swoją historię. Obecnie współpracuje z wiejskimi poetami, kloszardami, trędowatymi i pomazańcami odszczepionymi od rzeczywistości.

 


przysłano: 2 kwietnia 2020 (historia)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca