wychowanek ciepłych betów
i jabłuszek skalpowanych z twardej skórki
klituś bajduś pudrowany
blednący na widok mlecznego kożucha
do dziś wiążę buty trzy razy dłużej
niż inni i gwiżdżę kiedy mnie
ciemność zaskoczy między piętrami
zasypiam tocząc walką z kciukiem
proszącym usta o azyl
-
MadaM
Witaj Domnul !,
·
Zgłoś
·
17 lat
-
Kuba Nowakowski
domnul to po rumuńsku "pan", a mandibura, to tamtejsze nazwisko, a raczej bardziej mołdawskie niż rumuńskie... spodobało mi się jego brzmienie... i tyle. Pozdrawiam.
·
Zgłoś
·
17 lat
-
Grzesiek z nick-ąd
to skalpowanie burzy mi klimat onieśmielonego życiem chłopca..
·
Zgłoś
·
17 lat
-
borunsky
zbyt lekko wyszło trochę bzdetnie.
·
Zgłoś
·
17 lat
-
Marek Dunat
no Jakubie - jak to sie stało ,że wisisz tu już pół roku ?
·
Zgłoś
·
17 lat
-
sens
druga + puenta - tak! doobre
·
Zgłoś
·
17 lat
Usunięto 1 komentarzja tak z innej beczki, chwalić tym razem Ciebie nie będę, jak zwykle poziom trzymasz, nurtuje mnie jedna myśl: co oznacza Twój nick, rozkładam go na czynniki pierwsze i wychodzi mi dom - zero !, Mandibury nijak nie mogę rozgryźć, pozdrawiam - MadaM ))))
(Ale duże dziecko z tekstu się wyłania ) :-)
taki sobie wierszyk wyrośniętego dzieciaka z kciukiem w ustach, drugą rączką kręcącego loczki:). nie powala, ale też nie odrzuca. pozwolę sobie puścić sugerując sie ocenkami.
pierwsza...... nie... nie gada. uyproszczenia jakieś. pozdrawiam